Bet Builder

Betsson Bet Builder, czyli Konstruktor Zakładów

W Betsson możesz stawiać zakłady na ponad 30 różnych sportów, wydarzenia ze świata rozrywki, a nawet dotyczące polityki. Od lat bukmacher cechuje się także dobrymi kursami bukmacherskimi.

Graczom brakowało jednak nowych wyzwań, a teraz można rzec, że Betsson podał je, jak na tacy. Wszystko za sprawą funkcji Betsson Bet Builder. Nie martw się, jeżeli nazwa ta niewiele Ci mówi – nie Tobie jednemu.

Dlatego też, krok po kroku pokażemy Ci, czym jest Konstruktor Zakładów w Betsson i dlaczego potrafi zagwarantować jeszcze większe emocje podczas obstawiania meczów piłki nożnej.

Co to jest Betsson Bet Builder?

Jeszcze kilka lat temu gracze ekscytowali się możliwością żądania zakładu, dzięki której mogli zaproponować bukmacherowi swój własny zakład. Teraz jest to codziennością, a na horyzoncie pojawiła się nowa opcja, jeszcze bardziej wzbogacająca ten kierunek.

Jest to oczywiście Konstruktor Zakładów w Betsson. Bet Builder umożliwia Ci stworzenie własnego zakładu, zawierającego nawet kilka rynków z jednego meczu. Wyobraź sobie mecz Polska – Szwecja, w którym przewidujesz zwycięstwo Polaków, bramkę Roberta Lewandowskiego, a także sumę goli powyżej 2,5. Do tej pory musiałeś na swoim kuponie ograniczyć się tylko do jednego zdarzenia. Teraz możesz postawić na wszystkie z nich!

Nieźle, co? Dodatkowe emocje masz jak w banku! Konstruktor Zakładów w Betsson dotyczy na razie piłki nożnej i obejmuje wyłącznie zakłady przedmeczowe. Możesz w nim układać zakłady tylko z jednego wydarzenia, nie możesz mieszać różnych meczów.

W Betsson Bet Builder szybko zyskuje olbrzymią popularność wśród fanów piłki nożnej, którzy czują olbrzymią swobodę. Teraz nie muszą ograniczać się do stawiania tylko na wynik, czy strzelca bramek. Betsson uwolnił ich cały potencjał, a mecz można rozpatrywać na wiele sposobów, łącząc ze sobą różne rynki bukmacherskie.

betsson win

Jak tworzyć zakłady, za pomocą Konstruktora Zakładów?

Wiesz już, czym jest Konstruktor Zakładów, a jak z niego korzystać? To banalnie proste. Betsson Bet Builder działa podobnie, jak stawianie zwykłego zakładu bukmacherskiego.

Wybierasz z oferty Betsson interesujący Cię mecz, a następnie przyglądasz się dostępnym rynkom bukmacherskim. To właśnie z nich skonstruujesz swój zakład. Wystarczy, że poczekasz chwilę i zobaczysz, jaką stawkę zaproponuje Ci Betsson. Teraz nie pozostaje nic innego, niż wysłać kupon.

Nie przeraź się, jeżeli na stronie internetowej Betsson nie znajdziesz Konstruktora Zakładów. Jest on dostępny jedynie na stronie mobilnej. Wystarczy, że odwiedzisz Betsson na swoim telefonie komórkowym. Możesz też zdecydować się na sprytny ruch i wpisać adres strony mobilnej w przeglądarce na komputerze stacjonarnym, czy laptopie.

Dlaczego warto korzystać z funkcji Bet Builder?

Zacznijmy od tego, że to nowa opcja, a to zawsze elektryzuje fanów piłki nożnej. Po drugie, dzięki Betsson Bet Builder uwolniony zostaje potencjał graczy. Możesz stawiać na wiele zdarzeń w jednym meczu, co nie jest możliwe w standardowych zakładach bukmacherskich. Wszystko to powoduje, że zakłady na piłkę nożną wchodzą w nowy wymiar i dostarczają jeszcze większych emocji, niż do tej pory.

Przy okazji, pamiętaj, że w Betsson dla nowych graczy czeka bonus powitalny.

Warto sięgnąć po Konstruktor Zakładów

Bet Builder to jest to! Dzięki niemu stworzysz zakład, o jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

Scroll to top