Betsson Zakład Bez Ryzyka

Odbierz Zakład Bez Ryzyka Betsson do 200 PLN

Jesteś fanem sportu i dobrej zabawy? Połącz więc przyjemne z pożytecznym i obstawiaj z nami najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie! W jasny i przejrzysty sposób wytłumaczymy Ci wszystkie kroki, które dzielą Cię od odbioru Zakładu Bez Ryzyka Betsson aż do 200 PLN. 

Jak odebrać od Betsson Zakład Bez Ryzyka?

Czy chciałeś kiedyś postawić zakład, ale nie byłeś do końca pewien swoich przewidywań? Dlatego też w ostatniej chwili wycofałeś się z tego pomysłu, nie chcąc przegrywać pieniędzy? Nie ma co ukrywać, nie ma lepszego uczucia niż duża wygrana, ale jak to w zakładach bukmacherskich bywa, wszystko obarczone jest pewnym, a niekiedy nawet i dużym ryzykiem.

Teraz jednak pojawił się w Betsson Zakład Bez Ryzyka, dzięki któremu możesz postawić swój pierwszy zakład bez jakiegokolwiek ryzyka. Mówiąc wprost. Jeżeli wygrasz, możesz otwierać szampana i świętować. Jeśli przegrasz, nic nie musisz się martwić, bowiem Betsson zwróci Twoje pieniądze.

Promocja przeznaczona jest dla nowych graczy i co naturalne, objęta pewnymi warunkami promocyjnymi, które przedstawimy krok po kroku tak, abyś nie pominął niczego istotnego.

betsson win

Jakie warunki posiada Zakład Bez Ryzyka?

  • Zakład Bez Ryzyka Betsson przeznaczony jest dla graczy, którzy dokonują pierwszej wpłaty.
  • Aby otrzymać cashback musisz wpłacić co najmniej 40 PLN.
  • Za wpłatę od 40 do 99,99 PLN otrzymasz maksymalny zwrot 40 PLN, za depozyt od 100 do 199,99 PLN kwota ubezpieczenia wyniesie 100 PLN, a w przypadku wpłaty powyżej 200 PLN będzie to aż do 200 PLN.
  • Zakład Bez Ryzyka musisz wykorzystać w ciągu 30 dni od pierwszej wpłaty i dostępny jest na wszystkie dyscypliny sportowe.
  • Musisz aktywować go na kuponie przed postawieniem zakładu.
  • Przyznanym zwrotem musisz obrócić w ciągu 60 dni.
  • Wymagany obrót to 3x zwrot na kursie 1.50 lub wyższym.

Jak widzisz, w Betsson Zakład Bez Ryzyka jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne, co musisz zrobić to dokonać pierwszej wpłaty (min. 40 PLN), postawić swój zakład lub zakłady na jednym kuponie i to wszystko. Tak, czy siak wygrasz. Albo trafisz i będziesz cieszył się z wygranej, albo pieniądze wrócą do Ciebie i będziesz mógł spróbować szczęścia ponownie.

Cieszy także fakt, że Betsson nie narzuca minimalnego kursu dla kuponu, na którym możesz aktywować cashback. Nie ma więc znaczenia ani to, czy obstawiasz piłkę nożną, siatkówkę, czy inną dyscyplinę, a także, czy grasz na faworyta, czy totalną niespodziankę. Weź jednak pod uwagę, że skoro nie ma ryzyka, to może warto nieco zaszaleć i pokusić się o większą wygraną? Raz się żyje. W najgorszym wypadku otrzymasz zwrot.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie możesz stawiać także z telefonu komórkowego, za pośrednictwem Betsson mobile. Strona mobilna i aplikacja sprawią, że Twoja przygoda bukmacherska będzie jeszcze przyjemniejsza, niż mógłbyś sobie to wyobrazić.

1

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Otwórz na naszej stronie darmowe konto i wpłać pierwszy depozyt (min. 40 PLN). W przypadku przegranej stawki cała kwota błyskawicznie wróci na Twoje konto – bez ryzyka i dodatkowych wymagań!

2

ZDECYDUJ, NA CO STAWIASZ

Wybierz dowolne kursy, zgodnie z warunkami oferty. Możesz postawić zakład jako pojedynczy, lecz jeśli chcesz zwiększyć potencjalne wygrane, możesz połączyć go z innymi zakładami. Niech się dzieje Twoja wola!

3

GRAJ BEZ RYZYKA DO 200 PLN

Na swoim kuponie koniecznie zaznacz pole Zakładu Bez Ryzyka i graj do 200 PLN! Pamiętaj, że otrzymany bonus trzeba obrócić trzy razy na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym w ciągu 60 dni od otrzymania zwrotu za przegrany zakład.

Najczęstsze pytania o Zakład Bez Ryzyka Betsson

Czy każdy może otrzymać Zakład Bez Ryzyka?

Betsson przygotował cashback tylko dla nowych graczy, którzy dokonują pierwszej wpłaty.

Jak odebrać Zakład Bez Ryzyka od Betsson?

Wpłać min. 40 PLN i przygotuj swój pierwszy kupon. Przed jego wysłaniem, zaznacz opcję “Zakład Bez Ryzyka”.

Czy otrzymam zwrot wszystkich pieniędzy?

Wysokość Zakładu Bez Ryzyka uzależniona jest od tego, jakiego depozytu dokonasz. Przykładowo wpłata 40 PLN uprawnia do Zakładu Bez Ryzyka 40 PLN. Maksymalnie to 200 PLN za depozyt o wartości 200 PLN lub wyższy.

Jakie są jeszcze bonusy w Betsson?

Betsson zakłady bukmacherskie, a także Kasyno przygotowały wiele bonusów powitalnych, jak chociażby Betsson darmowe spiny.

Scroll to top