Betsson Turniej Nowości 50 000 PLN

Najczęściej turnieje kasyna dotyczą najbardziej kultowych gier lub całej oferty. Tymczasem Betsson Polska postanowił nieco odejść od reguły. I tak oto, znajdziesz w kasynie Betsson Turniej Nowości z pulą nagród o wartości aż 50 000 PLN.

Betsson Turniej Nowości

Rusza Betsson Turniej Nowości (50 000 PLN)

W kasynie Betsson Turniej Nowości rozpocznie się tuż po długim weekendzie, a więc 4 maja o godzinie 12:00 i potrwa przez cztery dni, aż do 8 maja 2023 roku do godziny 12:00. Jest to wyborna okazja, żeby powalczyć o część z okazałej, wynoszącej 50 000 PLN, puli nagród. Najpierw jednak warto zapoznać się z zasadami turnieju oraz rankingowymi automatami online.

Na samym początku, żeby zapisać się do turnieju, należy posiadać konto w Betsson. Jeżeli jeszcze go nie masz, to dokonaj rejestracji i odbierz bonus powitalny. Po zalogowaniu przejdź do zakładki “promocje”, znajdź turniej o nazwie “Turniej Nowości” i kliknij w przycisk “zapisz się”. W ten oto prosty sposób dołączysz do turniejowej rywalizacji z innymi graczami.

Jak wygląda uczestnictwo i zasady turnieju? W turnieju biorą udział 23 nowe automaty hazardowe, których podgląd znajdziesz w okienku z turniejem. Są to między innymi takie sloty online, jak Gerard’s Gambit, Magic Powers czy Wild Bison Charge. Żeby zbierać turniejowe punkty, należy grać we wskazane automaty hazardowe. Minimalny dopuszczalny zakład to 1 PLN. Punkty obliczane są na podstawie pojedynczej najwyższej wygranej, podzielonej przez stawkę zakładu. Przykładowo, jeżeli wygrasz 100 PLN na stawce 1 PLN, otrzymasz 100 punktów do rankingu. Wspomniany ranking graczy tworzony jest naturalnie według ilości zgromadzonych punktów i tak też zostaną przydzielone wszelkie nagrody za Betsson Turniej Nowości. Mało tego, wszystkie nagrody zostaną wypłacone w gotówce i gracze sami będą mogli zadecydować, czy chcą obracać te środki dalej czy dokonać wypłaty na przykład na rachunek bankowy.

Łączna pula nagród, jeżeli chodzi o Betsson Turniej Nowości, wynosi 50 000 PLN. Dla zwycięzcy turnieju przewidziano 10 000 PLN. Gracz z drugiego miejsca zgarnie 5 000 PLN, a z trzeciego 3 750 PLN. I tak oto, z każdym kolejnym miejscem, nagrody będą nieco niższe. Co ciekawe, nagrodzonych zostanie aż 60 najlepszych graczy. Gracze z miejsc 51-60 zgarną 50 PLN.

 

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top