Codziennie nowy bonus Betsson!

Jak mawia klasyk, promocji nigdy za wiele, a Betsson Polska postanowił wdrożyć to rozwiązanie w praktyce. Teraz każdego dnia, podczas obowiązywania akcji, możesz odbierać nowy bonus Betsson. Darmowe spiny, zwroty, loterie i nie tylko! Zapoznaj się ze szczegółami i ruszaj na łowy!

Zgarniaj każdego dnia nowy bonus Betsson!

Promocja pod nazwą “Wiosenne Oferty Specjalne” już wystartowała. Potrwa do 15 maja 2022 włącznie. Warto więc zaglądać codziennie na stronę tego kasyna i sprawdzać, jaki bonus aktualnie obowiązuje. Mało tego, Betsson Polska udostępnił także kalendarz promocji na cały tydzień, dzięki czemu możesz dokładnie zaplanować, kiedy i z jakiej oferty promocyjnej skorzystać. 

codziennie nowy bonus betsson

Jak dołączyć do akcji? Wystarczy, że zalogujesz się na konto gracza (jeżeli jeszcze go nie masz, śmiało rejestruj się), a następnie zapiszesz się do promocji “Wiosenne Oferty Specjalne”. W ten oto sposób, każdego dnia będzie czekał na Ciebie nowy bonus Betsson. Poniżej prezentujemy promocje na ten tydzień, ale pamiętaj, że w przyszłym tygodniu oferty się zmienią.

  • Poniedziałek – darmowe spiny w Gonzo’s Quest. Obróć 225 PLN na tym automacie, a w nagrodę otrzymasz 20 darmowych spinów. Z oferty możesz skorzystać dwa razy.
  • Wtorek – ranking graczy, gdzie nagradzane są najwyższe pojedyncze wygrane (obowiązuje w grach z Kasyna na Żywo).
  • Środa – darmowe spiny na Reactoonz 2. Obróć 225 PLN, żeby otrzymać 20 darmowych spinów. Z promocji możesz skorzystać dwa razy.
  • Czwartek – loteria nagród. Za każdorazowy obrót 90 PLN (dowolna gra) otrzymasz 1 los. Pula nagród to 9000 PLN.
  • Piątek – darmowe spiny na Gold Digger Megaways. Za wyrobienie obrotu 225 PLN, zgarniesz 20 darmowych spinów na tę grę. Z akcji możesz skorzystać dwa razy.
  • Sobota – bonusowy zwrot. 10% zwrotu do 45 PLN w grze Book of Fallen od Pragmatic Play.
  • Niedziela – loteria nagród. Każdorazowy obrót 90 PLN w dowolnej grze, oznacza przyznanie 1 losu na loterię z pulą nagród 13 500 PLN.

Szczegółowe warunki każdej z promocji znajdziesz bezpośrednio na stronie kasyna. Zapoznaj się z nimi i zgarniaj codzienny bonus Betsson. Pamiętaj także, że jeżeli jeszcze nie masz swojego konta, możesz je zarejestrować. Proces ten zajmuje około jednej minuty, a w nagrodę czeka bonus powitalny, w tym darmowe spiny na start. Powodzenia!

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top