Gra miesiąca Betsson: Joker X Up

Kolejny raz potwierdza się, że w kasynie online Betsson nie ma nudy. Wszystko za sprawą nowej oferty bonusowej, którą jest bonusback 10% aż do 450 PLN. Gra miesiąca Betsson, na której obowiązuje bonus, to tym razem Joker X Up. Zobacz, jakie warunki musisz spełnić i jak zagrać w ten automat hazardowy.

Gra Miesiąca Betsson z bonusem 10% aż do 450 PLN!

Gra miesiąca betsson

Zacznijmy od tego, że Gra miesiąca Betsson Joker X Up wystartowała 29 sierpnia, a promocja potrwa aż do 11 września 2022 roku włącznie. W tym czasie możesz grać w ten automat hazardowy na preferencyjnych warunkach, odbierając 10% bonusback aż do 450 PLN. Co ciekawe, oferta odświeża się po skończonym tygodniu. Co to oznacza? Ano tyle, że w pierwszym tygodniu możesz odebrać jeden bonus, a w drugim kolejny. Co za tym idzie, łącznie możesz wycisnąć z tej promocji 900 PLN. Oczywiście, jak zwykle, przy tego typu ofertach, kluczowe są warunki bonusowe. Sprawdzisz je poniżej.

Najważniejszą informacją jest fakt, że należy ręcznie zapisać się do promocji. Wystarczy zrobić to tylko jeden raz, żeby móc skorzystać z dwóch bonusów bonusback. Oferta obowiązuje wyłącznie graczy, którzy rozegrali w Joker X Up przynajmniej 10 rund, a do promocji zaliczają się zakłady postawione wyłącznie za środki depozytowe. Co za tym idzie, grając za środki bonusowe, nie otrzymasz bonusbacku.

Bonusback to 10% przegranych netto. Zostanie wypłacony maksymalnie w ciągu 72 godzin i przed wypłatą, wymaga jednokrotnego obrotu w kasynie Betsson Polska.

Skrócone warunki bonusback 10% w Grze Miesiąca Betsson

  • Należy się zapisać do akcji, poprzez kliknięcie stosownego przycisku na stronie Betsson Polska.
  • Konieczne jest rozegranie przynajmniej 10 rund w Joker X Up, żeby otrzymać 10% bonusback.
  • Bonus przyznawany jest jako suma przegranych netto, wyłącznie podczas gry za środki z salda depozytowego.
  • Bonusback zostanie wypłacony do 72 godzin i wymaga jednokrotnego obrotu przed dokonaniem wypłaty.

Gra Miesiąca Betsson Joker X Up - opis i charakterystyka

Joker X Up to jeden z najnowszych automatów hazardowych, wydany w czerwcu 2022 roku przez studio Alchemy Gaming. Gra charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem RTP, wynoszącym aż 96.22% i wysoką zmiennością, która ma kluczowy wpływ na wysokość wygranych.

W grze dostępnych jest wiele opcji bonusowych, z których wyróżnić można mnożniki wygranej i darmowe spiny, a także rozszerzające się symbole Wild. Maksymalna wygrana w Joker X Up to nawet 10000x stawka zakładu. Automat bazuje na ciekawym polu gry, składającym się z pięciu bębnów, ułożonych w trzech rzędach.

Joker X Up to wysokiej jakości produkcja. Ten wideo slot zachwyci Cię grafiką, animacją oraz dynamicznymi efektami dźwiękowymi, które są dopełnieniem całości rozgrywki. Co za tym idzie, gra miesiąca Betsson jest godna wypróbowania. Zwłaszcza, że wiąże się z bonusbackiem 10% do 450 PLN, z którego możesz skorzystać dwukrotnie!

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top