Microgaming turniej slotów w Betsson

Każdy z graczy doskonale wie, że na hasło turniej slotów trzeba zakasać rękawy i być gotowym do rywalizacji z innymi. W końcu czekają atrakcyjne nagrody. Podobnie jest w przypadku Microgaming turniej slotów w Betsson, który właśnie wystartował.

Turniej slotów Microgaming - 25 000 PLN w puli nagród

Studio Microgaming to jeden z najpopularniejszych producentów gier hazardowych. W jego portfolio znajdziemy tak znakomite tytuły, jak Thunderstruck II, Mega Moolah, serię Lara Croft czy Immortal Romance. 

Już teraz, razem ze studiem Microgaming możesz wyzwolić dodatkowe emocje. Wystartował bowiem turniej slotów Betsson pod patronatem tego dewelopera. W turnieju bierze udział aż 145 różnych automatów hazardowych. Nagrody dla najlepszych graczy są niezwykle cenne. Znamy wszystkie szczegóły i podpowiemy, jak dołączyć do rywalizacji.

Microgaming turniej slotów Betsson

Zacznijmy od tego, że Microgaming turniej slotów Betsson potrwa do najbliższego wtorku (tj. 24 maja), do godziny 12:00. Jego zasady są bardzo proste. Do rankingu graczy przypisane zostaną punkty za jednorazową maksymalną wygraną. W każdej chwili, podczas trwania turnieju slotów, możesz poprawiać swój wynik.

Jak obliczane są punkty? Twoja maksymalna wygrana dzielona jest przez stawkę zakładu i właśnie na tej zasadzie otrzymasz punkty do turniejowego rankingu. Przykladowo, jeżeli wygrałeś 1000 PLN po stawce 10 PLN, otrzymasz 100 punktów.

Należy grać w jeden lub w kilka ze wskazanych w regulaminie automatów hazardowych. Minimalna stawka, biorąca udział w turnieju, wynosi 1 PLN. Możesz grać wyłącznie za pieniądze z konta gracza, środki bonusowe nie podlegają bowiem udziałowi w turnieju.

Pula nagród to okrągłe 25 000 PLN. Na konto zwycięzcy turnieju wpadnie 5000 PLN w gotówce. Gracz z drugiego miejsca zainkasuje 2625 PLN, a z trzeciego 2000 PLN. Kolejne nagrody są równie atrakcyjne i aż do 6 miejsca wynoszą przynajmniej 1000 PLN. Łącznie w Microgaming turnieju slotów Betsson nagrodzonych zostanie aż 50 graczy. Warto zatem spróbować swojego szczęścia!

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top