Turniej Kasyna z pulą 500 000 PLN!

Choć trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, to kasyna online nie próżnują ze swoimi ofertami bonusowymi. Właśnie wystartował sieciowy turniej kasyna, w którym pula nagród wynosi aż 500 000 PLN. Poznaj zasady turnieju i dołącz do rywalizacji już teraz!

turniej kasyna

Turniej Kasyna - walcz o część z puli 500 000 PLN!

Zacznijmy od tego, że jest to turniej sieciowy, co oznacza, że mogą w nim uczestniczyć gracze z kilku kasyn online. W tym przypadku mowa o kasynach, będących częścią Grupy Betsson, a więc NordicBet, Betsafe, oraz właśnie Betsson. Z naszej strony rekomendujemy rejestrację i odbiór bonusów w tym ostatnim kasynie.

Przechodząc już stricte do zasad turnieju, to są one wyjątkowo proste. Standardowo, jak w tego typu turniejach, tworzony jest ranking graczy na podstawie uzyskanych punktów. W turnieju punkty przydzielane są według prostego przelicznika, gdzie każde 0.50 PLN wygranej netto, oznacza zdobycie jednego punktu. Warto jednak zauważyć, że minimalna stawka, kwalifikująca do udziału w turnieju wynosi 1 PLN. 

W turnieju kasyna biorą też udział wyszczególnione gry. W przypadku wspomnianego turnieju jest to aż 2693 gier, więc z łatwością odnajdziesz tytuł, który Cię zaciekawi i na którym będziesz mógł stanąć w turniejowe szranki. Oczywiście, możesz też grać na większej liczbie gier, a ogranicza Cię jedynie własna fantazja.

Turniej Kasyna trwa aż 30 dni i kończy się dokładnie 19 grudnia o godzinie 10:00. Termin nie jest bez znaczenia, bowiem to tuż przed Świętami, a więc jest to jednocześnie idealna okazja, żeby spróbować sobie zrobić niezły prezent. Jak wyglądają nagrody? Spójrz poniżej.

  1. Nagroda główna – 100 000 PLN w gotówce
  2. Drugie miejsce – 50 000 PLN w gotówce
  3. Trzecie miejsce – 35 000 PLN w gotówce
  4. Czwarte miejsce – 25 000 PLN w gotówce
  5. Piąte miejsce – 21 250 PLN w gotówce

To jeszcze nie wszystko, bowiem Turniej Kasyna nagrodzi aż 640 najlepszych graczy! Co ciekawe aż do 45 miejsca w rankingu graczy nagrodami są czterocyfrowe sumy! Jak widać, jest się o co, przysłowiowo mówiąc, bić!

 

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top