Video Poker Betsson

Czy wiesz, że w kasynie online Betsson Polska możesz zagrać nie tylko w automaty hazardowe, gry stołowe i karciane, ale dostępny jest również Video Poker? Właśnie! I dodatkowo, w kilku różnych odmianach, którym przyjrzymy się w naszym tekście.

Jak grać w Video Poker? Betsson to odpowiednie miejsce!

Video Poker, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem gry karcianej i wideo. Zamiast standardowego stołu do gry hazardowej, zobaczysz ekran, niczym na automacie online. Nie grasz 1 na 1 przeciwko komputerowi ani też przeciwko innym graczom. Twoim zadaniem jest kolekcjonowanie układów kart, do których przypisane zostały wygrane z tabeli wypłat. Przykładowo za ułożenie karety otrzymasz 20-krotność, a za pokera aż 100-krotność postawionego zakładu. Video Poker bazuje na zasadach 5 Card Draw, gdzie oprócz rozdania masz też jedno dobranie.

Poniżej znajdziesz rodzaje Video Pokera w kasynie Betsson. Możesz zagrać za darmo, a kiedy zechcesz grać na pieniądze, konieczna będzie rejestracja konta. Możesz grać na komputerze lub na swoim telefonie, korzystając z Betsson mobile.

Video Poker Betsson – rodzaje gier

Video Poker Betsson

Jacks Or Better Double Up

Ten Video Poker Betsson został stworzony przez znanego szwedzkiego dostawcę NetEnt. Jak nazwa wskazuje, najniższym wypłacanym układem jest para J. RTP gry wynosi 99.56%. Okno z grą nie jest zaawansowane graficznie, ale dzięki temu gracz, może koncentrować się na kartach i rozgrywce. Możesz skorzystać z dwóch dodatkowych funkcji. Jedna z nich to podwójna wygrana, aktywowana przy stawce 5 monet, a druga to podwojenie wygranej, za pomocą odgadnięcia koloru zakrytej karty.

Joker Poker MH

Tym razem to Video Poker, zaprojektowany przez studio Play’n Go. RTP wynosi 95.00%. Najniższym wypłacanym układem są dwie pary, a oprócz standardowej talii kart, dostępne są też symbole Jokera, które ułatwiają trafienie wygrywających układów. Warto jednak zauważyć, że o ile prawie wszystkie układy z Jokerami są wypłacane dokładnie tak samo, co standardowe, to stworzenie pokera królewskiego z Jokerem jest nagradzane niżej, aniżeli standardowy poker królewski. Oprócz podstawowej rozgrywki, dostępna jest też funkcja gamble, podwajająca wygrane, jeżeli gracz odgadnie kolor zakrytej karty.

Deuces Wild MH

To kolejny Video Poker Betsson, zaprojektowany przez Play’n Go. W tym przypadku w rolę Jokerów wcielają się Dwójki Wild. Mają one dokładnie taką samą funkcję, a więc zastępują każdą brakującą do układu kartę. RTP gry wynosi 93.77%. Ogólnie zasady, jak i okno gry podobne są do wcześniej opisanego pokera, a jedyna różnica polega na symbolach bonusowych, którymi są wspomniane już Dwójki Wild.

Jacks or Better MH

I jeszcze jeden Video Poker Betsson, wydany przez Play’n Go. Nie będziesz zdziwiony, bowiem okno gry znów jest bliźniacze do dwóch wcześniej opisanych Video Pokerów. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach, a w tym przypadku, w zasadach gry. Jacks or Better nie posiadają symboli Jokera, a najniższy wypłacany układ to para J. RTP to 93.76%.

Jackpot Poker

Na sam koniec jedyny Video Poker z jackpotem, który dostępny jest w kasynie Betsson Polska. Gra została zaprojektowana, jak większość Video Pokerów w tym kasynie, przez Play’n Go. Ten Video Poker został uzbrojony w jackpota progresywnego, który jest wypłacany za trafienie pokera królewskiego na najwyższym dostępnym w grze zakładzie. Tabela wygranych rozpoczyna się od pary waletów, a do dyspozycji gracza jest także funkcja gamble.

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top