Zakłady na Albania – Polska

Przed nami zdaje się, że jedno z najważniejszych spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata, które w 2022 roku zostaną rozegrane na boiskach w Katarze. Mecz Albania – Polska musimy po prostu wygrać. Remis, a co gorsza porażka, może nam zamknąć drogę do baraży. Z naszej strony przygotowaliśmy krótką zapowiedź meczu oraz przedstawienie najciekawszych zakładów.

Być albo nie być, czyli Albania - Polska

Nasza sytuacja w eliminacyjnej grupie na ten moment nie wygląda najlepiej. Jednak po meczu Albania – Polska możemy znacząco ją poprawić. Warunek? Zwycięstwo w Tiranie.

W chwili obecnej biało-czerwoni plasują się na trzecim miejscu w stawce. Tracimy jeden punkt do Albańczyków, którzy są w tym momencie naszymi bezpośrednimi konkurentami w walce właśnie o drugie miejsce, premiowane grą w barażach. Co tu dużo ukrywać, strata 5 punktów na 3 pozostałe mecze do liderującej Anglii wydaje się praktycznie nie do odrobienia.

Przed wtorkowym meczem optymizmem napawa nas fakt, że w dotychczas rozegranych 12 spotkaniach z Albanią, osiem razy wygrywaliśmy, trzy razy padał remis i ponieśliśmy tylko jedną porażkę w 1953 roku. Za każdym razem, kiedy graliśmy o punkty, okazywaliśmy się lepsi od Albanii. Jeszcze okazalej wygląda bilans ostatnich bezpośrednich meczów. Wygraliśmy każde z ostatnich sześciu spotkań przeciwko Albanii, tracąc w nich łącznie tylko trzy gole. Czas więc na podtrzymanie świetnej passy i awans na drugie miejsce w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata w 2022 roku.

Co prawda, w głowy niektórych kibiców wkradł się pesymizm. Kilka dni temu reprezentacja Polski owszem wygrała 5:0 z San Marino, ale nasza gra momentami wyglądała tak, że aż zęby bolały. Słabo zagrał też Robert Lewandowski, na którego przebudzenie szczególnie liczymy w Tiranie.

Albania - Polska

Najciekawsze zakłady na mecz Polski z Albanią

Dla wszystkich tych, którzy lubią obstawiać mecze, postanowiliśmy przejrzeć najciekawsze zakłady na mecz Albania – Polska. 

Polska wygra z Albanią

Na dwanaście dotychczasowych meczów, wygraliśmy z Albanią osiem razy. Tylko raz przegraliśmy. Sześć ostatnich bezpośrednich spotkań kończyło się naszym zwycięstwem, a z Albanią nigdy nie przegraliśmy o punkty. Warto więc rozważyć zakłady na zwycięstwo reprezentacji Polski.

Poniżej 2.5 gola

W 4 z ostatnich 6 bezpośrednich meczów padało mniej, niż 2.5 bramki. Wydaje się, że przy tak ważnym spotkaniu, obie ekipy nie rzucą się do ataku, a zagrają wyrachowany futbol.

Lewandowski strzeli gola

Lewy choć z San Marino zagrał kiepsko i nie wykorzystał dobrych sytuacji, to nie zapomniał, jak zdobywać bramki. Dlatego też liczymy, że górę weźmie sportowa złość i napakowany dobrą energią przynajmniej raz pokona albańskiego bramkarza. Chciałoby się rzec, kto, jak nie Lewandowski ma strzelać w meczu Albania – Polska?

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top