Zakład Bez Ryzyka

Odbierz Zakład Bez Ryzyka Betsson do 200 PLN

Jesteś fanem sportu i dobrej zabawy? Połącz więc przyjemne z pożytecznym i obstawiaj z nami najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie! W jasny i przejrzysty sposób wytłumaczymy Ci wszystkie kroki, które dzielą Cię od odbioru Zakładu Bez Ryzyka Bestsson aż do 200 PLN. 

Zakład Bez Ryzyka Betsson do 200 PLN to bonus powitalny dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił w Zakładach Sportowych. Betsson Bonus otrzymasz przy pierwszej wpłacie, a jego wysokość zależy od wysokości wpłaconej kwoty. Dołącz do Betsson i graj bez ryzyka. 

1

OTWÓRZ DARMOWE KONTO

Otwórz na naszej stronie darmowe konto i wpłać pierwszy depozyt. Upewnij się, że na Twoim koncie znajdują się wystarczające środki, aby pokryć stawki Zakładu Bez Ryzyka. W przypadku przegranej stawki cała kwota błyskawicznie wróci na Twoje konto – bez ryzyka i dodatkowych wymagań!

2

ZDECYDUJ, NA CO STAWIASZ

Wybierz dowolne kursy, zgodnie z warunkami oferty. Możesz postawić zakład jako pojedynczy, lecz jeśli chcesz zwiększyć potencjalne wygrane, możesz połączyć go z innymi zakładami.

3

GRAJ BEZ RYZYKA DO 200 PLN

Na swoim kuponie koniecznie zaznacz pole Zakładu Bez Ryzyka i graj do 200 PLN! Pamiętaj, że otrzymany bonus trzeba obrócić minimum jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym, aby liczył się do wymagań obrotu.

Scroll to top