24-godzinny wyścig z pulą 10 000 PLN

24-godzinny wyścig to najnowsza propozycja kasyna Betsson, która będzie aktywna przez cały grudzień. Mówiąc konkretniej, to codziennie turnieje z każdorazową łączną pulą nagród, która wynosi 10 000 PLN. Sprawdź szczegóły.

Betsson 24-godzinny wyścig

24-godzinny wyścig przez cały grudzień w Betsson

Turnieje kasyna to jedna z koronnych propozycji operatora Betsson. Każdy zarejestrowany tam gracz doskonale wie, że nie ma nie tylko tygodnia, ale i dnia, żeby nie odbywał się jakiś turniej z okazałą pulą nagród. Wyjątkowo dobra informacja jest taka, że Betsson w grudniu jeszcze bardziej podkręca tempo. Wszystko dlatego, że wspomniane już 24-godzinne wyścigi aktywne będą każdego dnia aż do końca roku. Codziennie w puli nagród znajdzie się aż 10 000 PLN. Póki trwa jeszcze grudzień, wciąż masz szansę dołączyć do rywalizacji i powalczyć o część ze wspomnianej puli nagród.

Zacznijmy jednak od początku, a więc od tego, na czym polega 24-godzinny wyścig w Betsson. Jest to turniej, jak każdy inny, z tym, że jak jego nazwa wskazuje, trwa przez 24 godziny. Od razu warto jednak zaznaczyć, że jedynymi stałymi zmiennymi każdego dnia jest właśnie czas trwania turnieju oraz pula nagród. Pozostałe zasady są zmienne. Jeżeli chcesz brać udział w 24-godzinnym wyścigu, to do każdego turnieju powinieneś zapisać się oddzielnie. 

Jeżeli chodzi o zasady turniejowe, to tak, jak wspomnieliśmy, są one zróżnicowane. Najczęściej jednak turniej, a w zasadzie ranking graczy układany jest według najwyższej jednorazowej wygranej lub też według przelicznika, w którym 0.50 PLN wygranej netto oznacza przyznanie 1 punktu.

Warto też zwrócić uwagę na gry turniejowe. 24-godzinny wyścig potrafi dotyczyć kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet i wszystkich gier z oferty kasyna Betsson. 

I na sam koniec dochodzimy do tego, co kluczowe, a więc puli nagród. Jak wspomniano, każdorazowo jest to 10 000 PLN. Podział nagród za każdym razem jest dokładnie taki sam, a wszystkie nagrody wypłacone zostaną w gotówce, a więc bez konieczności obrotu. Zwycięzca każdego 24-godzinnego wyścigu zabierze ze sobą 2000 PLN. Za drugie miejsce przewidziano 1200 PLN, a trzecie to nagroda 900 PLN. W każdej edycji 24-godzinnego wyścigu przygotowano aż 40 nagród. Jak więc łatwo wyliczyć,  mnożąc tę ilość przez grudniowe dni, nagrodzonych zostanie sporo graczy. To dodatkowo zwiększa Twoje szanse.

Na zakończenie tekstu warto podsumować turniejowe zasady 24-godzinnego wyścigu:

  • 24-godzinny wyścig to turniej, który będzie startował każdego dnia przez cały grudzień.
  • Każdego dnia w puli nagród jest aż 10 000 PLN, z czego 2 000 PLN otrzyma zwycięzca.
  • Należy oddzielnie zapisać się do każdej edycji 24-godzinnego wyścigu.
  • O ile pula nagród jest stała, o tyle uczestniczące gry i zasady turniejowe mogą różnić się każdego dnia.
  • Wszystkie nagrody wypłacane są w gotówce.

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top