Oktoberfestowa Selekcja w Betsson

Każda okazja jest dobra, aby zgarniać darmowe spiny. W końcu to jedna z najbardziej rozchwytywanych promocji dla graczy. Jest teraz także dostępna w Betsson, dzięki ofercie Oktoberfestowa Selekcja. Zapoznaj się ze szczegółami i ruszaj po 20 free spins dziennie na najlepsze automaty hazardowe!

Oktoberfestowa Selekcja

20 darmowych spinów dziennie w akcji Oktoberfestowa Selekcja od Betsson

Oktoberfestowa Selekcja to jedna z najciekawszych w ostatnim czasie promocji od Betsson. Wszystko z dwóch prostych względów. Po pierwsze, jest to regularna oferta, dzięki której, jak już wpomnieliśmy, na Twoje konto może wpadać 20 darmowych spinów i to każdego dnia. Po drugie, zasady oferty są wyjątkowo proste. Do tego stopnia, że poradzą sobie nawet początkujący gracze. Jeżeli zatem nie masz jeszcze konta, założysz je w około minutę, odbierzesz w kasynie Betsson Bonus i będziesz mógł zapisać się do oferty Oktoberfestowa Selekcja.

Po założeniu konta lub zalogowaniu się na posiadane już konto, koniecznie odwiedź zakładkę “promocje”. Tam znajdziesz pozycję “Oktoberfestowa Selekcja”. Kliknij “zapisz się” i zacznij spełniać warunki promocyjne, aby otrzymywać 20 darmowych spinów dziennie.

O jakich warunkach mowa? Warto zacząć od tego, że Oktoberfestowa Selekcja trwa do 29 października 2023 roku włącznie. Każdego tygodnia Betsson wskazuje inny automat hazardowy, na który możesz odebrać darmowe spiny. Jak? Za każde 100 PLN obrócone dziennie we wskazanym slocie, otrzymasz 10 darmowych spinów. Możesz to ucznić dwa razy każdego dnia, dzięki czemu na Twoje konto może wpaść maksymalnie 20 darmowych spinów dziennie. Proste? No pewnie.

W pierwszym etapie obowiązywania promocji, a więc do 1 października promocyjnym automatem jest Book of Dead. Drugi etap (2 do 15 października) przynosi automat Gates of Olympus, a na zakończenie promocji, a więc w trzecim etapie – od 16 do 29 października możesz zgarniać darmowe spiny na slota Sweet Bonanza.

Wszystkie wygrane z darmowych spinów są środkami bonusowymi. Musisz więc spełnić warunek obrotu. Betsson wymaga 25-krotnego obrotu, w ciągu maksymalnie 3 dni. I to praktycznie wszystko, co powinieneś wiedzieć, chcąc korzystać z promocji Oktoberfestowa Selekcja.

Podsumowanie najważniejszych warunków promocji

Podsumujmy zatem najważniejsze warunki oferty Oktoberfestowa Selekcja.

  • Akcja trwa do 29 października 2023 roku włącznie.
  • Należy się do niej zapisać w zakładce “promocje”.
  • Każdego dnia należy obrócić 100 PLN we wskazanej grze, aby otrzymać 10 darmowych spinów.
  • Możesz skorzystać z oferty dwa razy w ciągu każdego dnia, otrzymując 20 darmowych spinów.
  • Wygrane z darmowych spinów to środki bonusowe, wymagające obrotu.
  • Wymagany obrót to 25x, w ciągu maksymalnie 3 dni.

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top