Turniej Jackpotów Betsson

Wiele już widzieliśmy turniejów slotów, ale ten jest wyjątkowy. Turniej Jackpotów Betsson nie dość, że ma dużą pulę, wynoszącą 50 000 PLN, to przy tym trwa przez 13 dni. To doskonała szansa, żeby rywalizować z innymi graczami i walczyć o atrakcyjne nagrody. Na najlepszego gracza w turnieju czeka aż 10 000 PLN w gotówce!

Ruszył Turniej Jackpotów Betsson Polska!

Na samym początku warto podkreślić, że turniej trwa do 25 września, do godziny 15:00. W dowolnym momencie możesz dołączyć do zabawy. Ze względu na zasady turniejowe, masz niemal równe szanse, czy dołączysz pierwszego, trzeciego czy dziesiątego dnia do rywalizacji. Owszem, im dłużej grasz, tym większe prawdopodobieństwo wygranej, ale wiele zależy też od szczęścia.

Na czym polega Turniej Jackpotów Betsson? Zasady są proste. Punkty zbierane są na podstawie największej, pojedynczej wygranej, według wzoru: punkty = najwyższa wygrana / zakład.

turnie jackpotów betsson

Szczegółowe informacje o Turnieju Jackpotów

Skoro znasz już główne zasady turnieju, a więc pulę nagród i sposób przydzielania punktów do rankingu graczy, to warto też zwrócić uwagę na kolejne, istotne warunki turniejowej rywalizacji.

W walce o pulę 50 000 PLN i nagrodę główną 10 000 PLN bierze udział dziewięć automatów hazardowych. To właśnie w tych grach, możesz zbierać punkty. Pamiętaj, że do turnieju należy zapisać się ręcznie, poprzez kliknięcie przycisku “zapisz się”. Minimalny zakład to 1 złotówka. Gry biorące udział w turnieju to: Money Train 2, White Rabbit Megaways, Book of Ra, Candy Ways Bonanza Megaways, The Catfather, Marching Legions, Mega Joker oraz Reel Gems.

To właśnie na wspomnianych automatach możesz zbierać punkty za maksymalną pojedynczą wygraną. Nie musisz grać tylko na jednym z nich, a możesz wybierać dowolnie. Kiedy wygrasz więcej, niż poprzednio, liczba Twoich punktów w rankingu graczy zostanie zaktualizowana.

Nagrody są przydzielane na zakończenie turnieju, a Turniej Jackpotów kończy się 25 września, o godzinie 15:00. Wówczas nagrodzonych zostanie 60 graczy, którzy zgromadzili najwięcej punktów. Dla zwycięzcy Turnieju Jackpotów przewidziano 10 000 PLN, drugie miejsce to 5 000 PLN, a trzecie 3 750 PLN. Jest zatem o co, przysłowiowo, się bić.

Naturalnie, żeby dołączyć do turnieju, należy posiadać konto gracza w Betsson Polska. Jeżeli jeszcze go nie masz, możesz założyć w dowolnej chwili, a przy okazji odebrać bonus na start. Czekają dodatkowe środki na grę i darmowe spiny. 

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top