Turniej Play’n Go – 75 000 PLN

W kasynie online Betsson wystartował Turniej Play’n Go. To dobra okazja, aby powalczyć o jedną ze 100 nagród, z ogromnej wynoszącej aż 75 000 PLN puli. Poznaj zasady i dołącz do rywalizacji już teraz!

Play’n Go jest jednym z najpopularniejszych dostawców oprogramowania, który ma swoją siedzibę w Szwecji i wyprodukował takie gry, jak między innymi Book of Dead, Reactoonz 2 czy Moon Princess. Nie może więc dziwić, że turniej zorganizowany we współpracy tego dewelopera z kasynem online Betsson budzi aż takie zainteresowanie graczy. To wyjątkowa okazja, żeby nie tylko powalczyć o część z ogromnej puli nagród, wynoszącej aż 75  000 PLN, ale też szansa na wypróbowanie najlepszych automatów hazardowych, które kiedykolwiek trafiły do oferty kasyn online.

Turniej Play'n Go

Zagraj w Betsson w Turniej Play’n Go

Opisywany turniej potrwa przez pięć dni i zakończy się w sobotę, 21 października 2023 roku o godzinie 12:00 czasu polskiego. To oznacza, że jest jeszcze sporo czasu, żeby dołączyć do rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Żeby skutecznie wziąć udział w turnieju, należy poznać jego zasady, które opisaliśmy w naszym tekście. Oczywiście, niezbędne jest też posiadanie konta gracza w kasynie Betsson. Jeżeli nie jesteś w jego posiadaniu, to otworem stoi rejestracja i Betsson bonus na start wraz z darmowymi spinami.

Kiedy już zarejestrujesz się w Betsson lub zalogujesz na posiadane wcześniej konto, możesz dołączyć do turniejowej rywalizacji. Turniej Play’n Go znajdziesz w zakładce “promocje”, która dostępna jest w głównego menu na stronie kasyna Betsson. Jedyne, co musisz zrobić, to zapisać się do turnieju, klikając na pomarańczowy przycisk “zapisz się”. Od tego momentu staniesz się uczestnikiem turnieju i będziesz mógł rywalizować w każdym dniu jego trwania.

Zasady turnieju Play’n Go są bardzo proste. W turnieju bierze udział 10 automatów hazardowych, które zostały wydane właśnie przez tego dostawcę. Są nimi między innymi Book of Dead, Fire Joker oraz Legacy of Dead, czyli największe hity Play’n Go, ale nie tylko. Minimalny zakład podczas turnieju to 1 PLN, a Twoim zadaniem jest zbieranie punktów i zajęcie jednego ze 100 miejsc, dla których wypłacone zostaną nagrody. Punkty przydzielane są za każdą wygraną. Otóż 0.50 PLN wygranej netto oznacza otrzymanie 1 punktu do rankingu graczy.

Na najlepszych graczy w turnieju Play’n Go, jak już wspomnieliśmy, czekają atrakcyjne nagrody. Od razu warto zaznaczyć, że wszystkie nagrody wypłacane są w GOTÓWCE, bez konieczności obrotu środkami. Zwycięzca turnieju otrzyma aż 15 000 PLN. Dla gracza z drugiego miejsca przewidziano 7 000 PLN, a trzecia lokata zostanie nagrodzona kwotą 5 000 PLN. Wspomnieliśmy już, że turniej Play’n Go wypłaci nagrody aż dla 100 najlepszych graczy. Jest zatem o co walczyć. Zwłaszcza, że turniej to doskonała okazja, aby zapoznać się z najlepszymi automatami hazardowymi!

1

Otwórz konto Betsson Polska

Kliknij „Otwórz konto” i zarejestruj się, wypełniając swoje dane osobowe.

2

Wybierz bonus

Przejdź do „Depozyt” w zakładce „Moje konto” i wybierz bonus powitalny w Betsson Kasyno lub Bonus na Zakłady Sportowe.

3

Dołącz do gry

Błyskawicznie skorzystaj ze swojego bonusu i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą Betsson Polska.

Scroll to top